Найважливіші досягнення Інститут морської біології НАН України Інститут сьогодні Напрями наукових досліджень

Дослідження інституту

Діяльність інституту здійснюється у відповідності з основними науковими напрямками, перспективними та річними планами науково-дослідних та прикладних робіт, затвердженими Президією НАН України.

Педагогічна діяльність

Укладені договори про творчу співпрацю з Одеським національним політехнічним університетом, Одеським національним університетом ім. І.І. Мечникова, Одеським державним екологічним університетом, технікумом газової і нафтової промисловості та Одеської національної Академії харчових технологій.

Міжнародне співробітництво

Постійний обмін науковою інформацією, участь у міжнародних конференціях, підвищення кваліфікації закордонних колег, стажування, наукові консультації, угоди про творчу співпрацю – шляхи розвитку установою міжнародних зав’язків.

Діяльність інституту

морської біології НАН України

Діяльність інституту здійснюється у відповідності з основними науковими напрямками, перспективними та річними планами науково-дослідних та прикладних робіт, затвердженими Президією НАН України.

ДУ «ІМБ НАН України» організує, проводить та координує фундаментальні та прикладні наукові дослідження в  галузі біологічних та природничих наук з метою одержання нових наукових знань щодо біології та екології шельфу й приморських водойм (дельт, лиманів, естуаріїв, гирл, лагун) та їх використання для практичних цілей (охорони та відтворення природних ресурсів, раціонального природокористування, збереження і захисту морського і прісноводного середовищ, сприяння науково-технічному прогресу, соціально- економічному і духовному розвитку суспільства) відповідно до таких основних наукових напрямів діяльності Інституту:

фундаментальні основи структурно-функціональної організації морських екосистем, лиманів і пригирлових територій в умовах кліматичних змін та антропогенного навантаження;
розробка наукових засад моніторингу морських екосистем, управління якістю морського середовища та екологічний менеджмент;
біологічне різноманіття та оцінка біоресурсного потенціалу Азово- Чорноморського басейну, обґрунтування методологічних аспектів формування морської екомережі України.

Керівники структури інституту

морської біології НАН України

Демченко Віктор Олексійович

С.н.с., Завідувач міжвідомчої лабораторії моніторингу екосистем Азовського басейну ИМБ і МДПУ імені Богдана Хмельницького, доктор біологічних наук.

VIEW PROFILE

Дятлов Сергій Євгенович

Зав. відділу якості водного середовища, к.б.н, доцент.

VIEW PROFILE

Мінічева Галина Григорівна

Старший науковий співробітник, член-кореспондент НАН України

VIEW PROFILE

Снігірьова Анастасія Олександрівна

Завідувач відділом, к.б.н.

VIEW PROFILE

39

СПІВРОБІТНИКІВ

6

СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ

16

НАПРЯМІВ ДІЯЛЬНОСТІ

68

РОКІВ ІНСТИТУТУ

Новини та Конференції

значні події в житті інституту